دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

کارگاه "Good Clinical Practice in Clinical Trials" مطالعات کارآزمایی بالینی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۱۲ | 
کارگاه "Good Clinical Practice in Clinical Trials"  که توسط مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی ایران IUMS-CTC  برگزار می شود از صبح روز ۱۲ تیر ماه در محل سالن طبقه هفتم ستاد آغاز بکار کرد.
این کارگاه و به مباحث مربوط به انجام کارآزمایی های بالینی در صنعت می پردازد. در این کارگاه علاوه بر اساتید دانشگاه علوم پزشکی ایران، اساتیدی از دانشگاه های تهران و سازمان غذا و دارو وزرات بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به سخنرانی  می پردازند. مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی ایران از ابتدای سال ۱۳۹۷ با پشتیبانی معاونت تحقیقات و فناوری فعالیت های خود را توسعه داده است .
ضمنا" گسترش فعالیت های آموزشی آماده ارائه کلیه خدمات تخصصی کارآزمایی بالینی برای شرکت های دارویی از ابتدا تا انتها شامل این موارد   طراحی مطالعه؛ نوشتن پروتکل و ضمائم؛ کمک به ثبت مطالعه در مرکز ثبت کارآزمایی بالینی (IRCT)؛ کمک و مشاوره در اخذ مجوزهای لازم؛ کمک و مشاوره در راه اندازی واحدهای بالینی؛ اجرا و نظارت بر انجام مطالعات کارآزمایی های بالینی؛ طراحی و انجام بازدیدهای دوره ای؛ کمک به مدیریت داده ها و جمع آوری آنها؛ تجزیه و تحلیل داده ها و تهیه گزارش بر اساس استانداردهای بین المللی می باشد.

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 330 بار   |   دفعات چاپ: 15 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر