دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

افتتاحیه مجموعه مدارس تابستانه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۵/۲۳ | 
مراسم افتتاحیه مجموعه مدارس تابستانه SOS   مورخ بیست و دوم مرداد ماه ساعت ۱۵ در مکان سالن همایش های رازی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری  افتتاحیه مجموعه  مدارس تابستانه SOS در تاریخ  بیست و دوم مرداد ماه ساعت ۱۵ در مکان سالن همایش های رازی برگزار شد. این مجموعه مدارس برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردیده است و شامل سه مدرسه طراحی پرسشنامه، مدرسه مهارت های نرم ( soft skills) و مدرسه آمار و آنالیز پیشرفته می‌باشد.
در این مراسم که با حضور آقای دکتر ناصری پور، رئیس  دانشگاه علوم پزشکی ایران، آقای دکتر حق دوست، معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آقای دکتر ملکوتی معاون تحقیقات و فناوری، آقای دکتر کوهپایه زاده معاونت آموزشی ، خانم دکتر خوئی مدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات دانشگاه و جمعی از اساتید و معاونین پژوهشی دانشکده های مختلف برگزار گردید.
 ابتدا سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه، آقای دکتر طهرانی ضمن خوشامد گویی و خیر مقدم به میمهانان به بیان اهداف مدرسه پرداخت . در ادامه رئیس محترم دانشگاه، آقای دکتر ناصری پور، ضمن تشکر از اساتید و دانشجویان  کمیته تحقیقات دانشجویی به دلیل ایجاد این فرصت، به بیان اهداف علمی و عملی دانشگاه در راستای اهداف کلی دانشگاه نسل سوم اشاره نمود.
در این جلسه که همراه با برنامه های متنوع فرهنگی ومفرح برگزار شد آقای دکتر حق دوست از پیشکسوتان و بنیانگذاران کمیته تحقیقات دانشجویی به بیان تجارب و خاطرات خود از فعالیت در این حوزه پرداخت. همچنین خانم دکتر خوئی ضمن تشکر از دست اندرکاران کمیته تحقیقات دانشجویی نکاتی در خصوص مدارس اشاره نمود. در ادامه جناب آقای جولانی دبیر علمی مجموعه مدارس و از دانشجویان فعال کمیته تحقیقات دانشجویی به معرفی مدارس و ابعاد مختلف علمی و اجرایی آن را توضیح داد.
در نهایت دانشجویان شرکت کننده در کلاس های توجیهی مربوط به مدارس خود شرکت کرده و در ضمن آن اساتید به برگزاری پیش آزمون پرداختند.

 

 


CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 211 بار   |   دفعات چاپ: 69 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر