دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بازدید اعضای هیات علمی دانشگاه از پارک فناوری پردیس ریاست جمهوری

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۸/۴ | 

اعضای هیات علمی  دانشگاه چهارشنبه  ۲ آبان ماه   ماه با حمایت کانون بسیج جامعه پزشکی و همکاری معاونت تحقیقات و فناوری از پارک فناوری پردیس ریاست جمهوری  بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی معاونت ؛  دراین برنامه روسای   مدیر دفتر پژوهش و فناوری پارک  حضور داشتند که هدف از پارک فناوری ریاست جمهوری را ارتقاء فرهنگ توآوری و افزایش توان رقابت شرکتها و تولید علم دانستند و از مزایای حضور در این پارک فناوری معافیت مالیاتی ، معافیت از کلیه عوارض معمول کشور، عدم شمول قانون کار جهت اشتغال نیروی انسانی در پارک ، بهره مندی از مزایای سرمایه گذاری خارجی و تبادلات مالی همانند مناطق آزاد در پارک، بهره مندی از خدمات و مشاوره های مرکز خدمات تخصصی پارک  برشمردند .
در ادامه اظهار نمود ؛ در حدود ۲۴۰ شرکت دانش بنیان در حوزه های مختلف ارتباطات ، زیست ، نانو و .... فعالیت میکنند از جمله شرکت  آیسان طب در حوزه تولید تجهیزات چشم پزشکی ، مغز و اعصاب و ارتوپدی- شرکت الکترونیک سپید افرا – شرکت فناوری و اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان و....میباشد
 فرآیند پذیرش در پارک فناوری ریاست جمهوری  به سه صورت است  از جمله ۱-شرکتهای اراضی پارک  ( از پارک فناوری زمین خریداری میشود و ساخت ساختمان و تجهیزات برعهده خود فرد یا تیم مربوطه میباشد۲- شرکتهای استیجاری۳- شرکتهای  مستقر در مرکز رشد  و توضیح داد همچنین پارک  فناوری ریاست جمهوری در زمینه  ملی و بین المللی نیز فعالیتهای خود را گسترش داده است .
درنهایت واحد های فناور به منظور ارائه درخواست می توانند فرم های مربوطه را از پایگاه اینترنتی پارک به آدرس WWW.TECHPARK.IR  دریافت نموده و ارسال نمایند.


 CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 184 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر