دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

حضور جناب آقای دکتر موسوی معاونت تحقیقات وفناوری در جلسه MBA آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد پزشکی دانشگاه حضور جناب آقای دکتر موسوی معاونت تحقیقات وفناوری در جلسه MBA آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد پزشکی دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۱۲ | 
به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، جناب آقای دکتر موسوی معاونت تحقیقات وفناوری در جلسه MBA آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد پزشکی دانشگاه حضور یافته اند.
آقای دکتر سید علی جواد موسوی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران، در جلسه روز یکشنبه 2 مهر ماه 1396 دوره MBA (Master of Business Administration) که در آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار می گردد حضور یافتند. برگزاری این دوره توسط مدیریت ارتباطات و کاربرد نتایج تحقیقات با همکاری اساتید دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران از مرداد ماه سالجاری آغاز شده و روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به مدت یک سال ادامه خواهد یافت. هدف از برگزاری این دوره توانمند سازی اعضای هیات علمی و نمایندگان ترجمان دانش در دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی از طریق آشنایی آنان با جنبه های مختلف مدیریت کسب و کار می باشد. شرکت کنندگان با فراگیری اصول سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی و همچنین آشنایی با مدیریت مالی، موازین حقوقی و بازاریابی خدمات قادر خواهند بود شاخصهای کیفیت و کمیت عملکرد و اثر بخشی کسب و کارهای حوزه سلامت را بهبود بخشند. به افرادی که این دوره را با موفقیت به اتمام برسانند، گواهی نامه پایان دوره آموزشی آزاد (کوتاه مدت) از سوی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران اعطاء خواهد شد.       


CAPTCHA code
کلیدواژه ها: "حضور جناب آقای دکتر موسوی معاونت تحقیقات وفناوری در جلسه MBA " |

دفعات مشاهده: 272 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر