دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بایگانی بخش [اخبار پایگاه]

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 563 | تعداد کل بازدید های مطالب: 212,922 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ -

لیست طرح های مصوب covid-۱۹ دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای کد اخلاق تا تاریخ ۱۲ فروردین ۹۹

لیست طرح های مصوب covid-۱۹ دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای کد اخلاق تا تاریخ ۱۲ فروردین ۹۹ در سایت معاونت تحقیقات وفناوری در دسترس میباشد

img_yw_news
پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ -

​چهارمین جلسه کمیته پژوهشی کرونا ویروس (کووید ۱۹ ) برگزار شد

در چهارمین جلسه کمیته پژوهشی کرونا ویروس دانشگاه علوم پزشکی ایران، ۲۷طرح تحقیقاتی مطرح شد که ۱۹ مورد آنها مورد تصویب قرار  گرفت. در این جلسه که صبح چهارشنبه ۶ فروردین ماه ۱۳۹۹ در طبقه هشتم کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار شد دکتر سیدعباس متولیان، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، گزارشی از وضعیت ٣٣ طرح پژوهشی که در سه جلسه قبلی کمیته پژوهشی کرونا تصویب شدند، ارائه کرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ -

توجه به اخلاق در پژوهش در فوریتهای بهداشتی

بدنبال تشکیل جلسات کمیته پژوهشی کرونا ویروس و بررسی و تصویب طرح ها با رعایت دقیق ضوابط کیفی علمی و اخلاقی و مطابق با دستورالعمل های بین المللی و کشوری ملاحظات اخلاقی در تحقیقات مربوط به فوریتهای بهداشت جهانی به ریاست دکتر سید عباس متولیان،جهت تسریع در امور داوری اخلاقی طرح های مذکور کمیته اخلاق در پژوهش دانشگاه مبادرت به ترجمه و ویراستاری سند توجه به مسائل اخلاقی پژوهش ها در زمان بحرانهای سلامتی شورای اخلاقی نافیلد نمود. 

img_yw_news
شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ -

طرح های تحقیقاتی ثبت شده کرونا ویروس ( کووید 19)

به دنبال تشکیل جلسات کارگروه تحقیقات مرتبط با کووید 19 لیست طرحهای مصوب و طرح های دارای کد اخلاق در سایت دانشگاه قرار گرفت.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ -

​تصویب 24 طرح تحقیقاتی جدید در کمیته پژوهشی کرونا دانشگاه علوم پزشکی ایران

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران در این جلسه که صبح چهارشنبه 28 اسفندماه در ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار شد پروپوزال های جدید ارایه شده از سوی محققان دانشگاه بررسی و با اجرای 24 طرح موافقت شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ -

حمایت حداکثری از طرح های پژوهشی و فناورانه در زمینه مقابله با اپیدمی ویروس کرونا

دومین جلسه کمیته پژوهشی کرونا دانشگاه علوم پزشکی ایران در روز 24 اسفندماه در طبقه هشتم کتابخانه مرکزی تشکیل شد. در این جلسه، ابتدا دکتر سید عباس متولیان، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، در مورد برنامه های در دست اجرای معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و حمایت های ویژه از طرح های پژوهشی مرتبط با کرونا خبرداد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ -

نخستین رویداد پسماند بیمارستانی در قالب وبینار در کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران، این رویداد بعد از ظهر دوشنبه با حضور رییس و معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران، مشاور رییس دانشگاه، مدیر توسعه فناوری سلامت و رییس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه، رییس دبیرخانه سلامت و امنیت غذا و مدیر یک تشکل مردم نهاد زیست محیطی و سخنرانی اسکایپی و تلفنی تعدادی از ایده پردازان و مدیران استارتاپ های فعال در زمینه مدیریت پسماند و همچنین رییس سازمان پسماند شهرداری کرج برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ -

اولین نشست خبری رویداد بازگشت سبز در دانشگاه علوم پزشکی ایران

روزانه در بیمارستان ها مواد موثر و ارزشمندی را از دست میدهیم و غیر علمی با این پسماندها برخورد میشود. انجام اقدامات ملی در خصوص پساب ها و پسماند های بیمارستانی یکی از دغدغه های مهم تمامی مدیران بیمارستانی می باشد که با یک نگاه استراتژیک به پساب های بیمارستانی با توجه به بحران آب می توان از هدر رفت منابع جلوگیری کنیم. ایده های متنوعی در سطح دنیا وجود داره که در سطح ملی و بین المللی در حال کار هستند که در نظر داریم در این رویداد از تفکرات و اقدامات بهره ورانه حمایت نمائیم.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ -

تکمیل پرسشنامه فرهنگ سازمانی برای کلیه پرسنل معاونت تحقیقات و فناوری

تکمیل پرسشنامه فرهنگ سازمانی برای کلیه پرسنل معاونت تحقیقات و فناوری

img_yw_news
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ -

دانلود بسته های آموزشی کرونا ویروس در سایت معاونت تحقیقات و فناوری ...

دانلود بسته های آموزشی کرونا ویروس در سایت معاونت تحقیقات و فناوری ...

img_yw_news
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ -

اختتامیه هکتون «نانوهک» با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری: دکتر کوهپایه زاده ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در روز پایانی رویداد هکتون نانوهک (سوم اسفند98) حضور یافت و از تلاش دست اندرکاران برگزاری این برنامه ملی تشکر کرد. دکتر کوهپایه زاده عنوان کرد: این رویداد در راستای همفکری و همدلی دانشجویان به منظور حل مشکلات جامعه انجام شد .

img_yw_news
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ -

اولین دوره هکتون "نانوهک" در دانشگاه ایران برگزار شد

دانشگاه علوم پزشکی ایران اسفندماه امسال، میزبان اولین دوره هکتون نانوفناوری سلامت، شیلات نوین و ارزش افزوده یا همان "نانوهک" است. به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری: این رویداد ملی با همکاری منطقه آزاد چابهار ، دانشگاه تربیت مدرس و موسسه تحقیقات علوم شیلات و شتابدهنده دیجیتال سلامت هلثینو و دبیرخانه استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

img_yw_news
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ -

کارگاه آموزشی مدیریت خشم در کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد

کارگاه آموزشی مدیریت خشم با حضور دکتر آقاجانی به عنوان مدرس این کارگاه در کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد .

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ -

رویداد "فناوری در سلامت روان" در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری: این رویداد روز سه شنبه ۲۹ بهمن ماه سال جاری در روز «اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی» با همکاری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه و هسته پژوهشی فناوری در سلامت روان، در سالن اندیشه دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان تشکیل شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه شورای مدیران معاونت تحقیقات و فناوری

روز سه شنبه 29 بهمن ماه 1398 جلسه شورای مدیران معاونت تحقیقات و فناوری با حضور مدیران ارشد این معاونت برگزار شد 

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ -

برگزاری کمیته اخلاق در پژوهش با حضور ریاست محترم دانشگاه

جلسه کمیته اخلاق در پژوهش با حضور رییس دانشگاه برگزار شد. به نقل از روابط عمومی معاونت تحقیقات؛ این جلسه با حضور دکتر کوهپایه زاده رییس دانشگاه، دکتر متولیان معاون تحقیقات و فناوری، متخصصین اخلاق و سایر اعضاء این کمیته مورخ 27 بهمن ماه در طبقه هفتم ساختمان ستاد مرکزی برگزار شد.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ -

جلسه هم اندیشی اولین رویداد بازگشت سبز

جلسه هم اندیشی اولین رویداد بازگشت سبز با محوریت مدیریت و بازیافت پسماند های بیمارستانی  روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه با حضور دکترپورنیک، مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه، دکتر جلالی، دکتر راشدی رئیس مدیر توسعه و زیر ساخت های فناوری گروه علمی و اجرایی این رویداد برگزار شد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ -

جلسه پیگیری پروژه های توسعه زیر ساختهای فناوری در دانشگاه علوم پزشکی ایران

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات وفناوری: جلسه ای در خصوص پیگیری پروژه های توسعه زیر ساختهای فناوری در دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور ریاست محترم دانشگاه دکتر کوهپایه زاده و معاون توسعه مدیریت و منابع دکتر محقق، معاون تحقیقات و فناوری دکتر متولیان و مدیر توسعه و فناوری سلامت دکتر پورنیک و.... برگزار شد که در این جلسه از پیشرفت کنونی پروژه ها در خصوص اولویت بندی منابع، تامین هزینه ها و چگونگی پیشبرد این موارد اتخاذ تصمیم گردید تا در اولین زمان و در بهترین شرایط ممکن پروژه ها عملیاتی گردد تا دانشگاه از این موارد بهترین بهره را ببرد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ -

جلسه آشنایی با مسائل حقوقی مرتبط با مالکیت معنوی

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه جلسه ای روز دوشنبه مورخ 21/11/98 در دفتر معاون تحقیقات با حضور معاون محترم تحقیقات و فناوری جناب دکتر متولیان و دکتر آقاجانی سرپرست گروه پایش و ارزیابی مراکز تحقیقاتی، دکتر راشدی مدیر محترم گروه توسعه زیر ساختهای فناوری، خانم دکتر عبدالعلی مدیر محترم امور امور حقوقی دانشگاه، دکتر جمشیدی ریاست محترم پارک فناوری دانشگاه و.... در خصوص آشنایی با مسائل حقوقی مرتبط مقرر گردید دکتر زرکلام قراردادهای حقوقی دانشگاه رادر جنبه مالکیت معنوی و جزئیات قراردادهای محرمانگی بحث و بررسی قرار گرفت .

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ -

تشکیل کمیته راهبردی اعضای هیات علمی پژوهشی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران،  دکتر جلیل کوهپایه زاده که در نشست اعضای هیات علمی پژوهشی دانشگاه با حضور معاونان تحقیقات و فناوری و آموزشی دانشگاه سخن می گفت خاطرنشان کرد:  در حال حاضر  بیش از 70 عضو هیات علمی پژوهشی در حدود 53 موسسه و مرکز تحقیقاتی  دانشگاه فعالیت دارند که عملا تشکل مستقلی ندارند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ -

رویداد فناوری در سلامت روان

رویداد فناوری در سلامت روان در تاریخ ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود جهت ثبت نام از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ -

پمفلت آموزشی کرونا ویروس در جهت افزایش آگاهی پرسنل

پمفلت آموزشی کرونا ویروس در جهت افزایش آگاهی پرسنل به صورت فایل pdf در دسترس خواهد بود ..

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه شورای مدیران معاونت تحقیقات و فناوری

روز سه شنبه 15 بهمن ماه 1398 جلسه شورای مدیران معاونت تحقیقات و فناوری با حضور مدیران ارشد این معاونت برگزار شد .

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ -

نخستین سمپوزیوم کشوری مطالعات میان رشته ای دانشگاه علوم پزشکی زنجان 16 و 17 بهمن ماه 1398

نخستین سمپوزیوم کشوری مطالعات میان رشته ای دانشگاه علوم پزشکی زنجان 16 و 17 بهمن ماه 1398​ محل برگزاری سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران

img_yw_news
شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ -

بیانیه صادر شده موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران NIMAD در خصوص شبهات

با توجه به انتشار برخی مطالب و شبهات ایجاد شده در خصوص عملکرد مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) به ویژه درحیطه تخصیص منابع، ضمن استقبال از فرصت ایجاد شده برای شفافسازی نحوه مدیریت این مؤسسه و دفاع از فعالیتهای ارزشمند پژوهشگران برجسته همکار و در راستای تنویر افکار عمومی بعه خصوص رفع دغدغه های ایجاد شده برای جامعه محترم دانشگاهی، بیانیه ای را صادر کرد که به استحضار میرسد.

صفحه 1 از 23    
اولین
قبلی
1
...